Izložba “Tuzla u muzejskim zbirkama”

Na izložbi će biti predstavljeni eksponati i dokumentarna građa svih odjeljenja Muzeja, koji svjedoče o prošlosti Tuzle od najstarijih vremena.

Izložba će biti otvorena 24. novembra 2017. godine u 14 sati,
u izložbenom prostoru Muzeja (Džindić mahala 21, Tuzla).

S poštovanjem,

Kolektiv Muzeja Čast i zadovoljstvo nam je pozvati vas na otvaranje Stalne muzejske postavke „Tuzla u muzejskim zbirkama“ u povodu 25. novembra, Dana državnosti Bosne i Hercegovine i 70 godina postojanja Muzeja istočne Bosne.

Izložba će biti otvorena 24. novembra 2017. godine u 14 sati,
u izložbenom prostoru Muzeja (Džindić mahala 21, Tuzla).

S poštovanjem,

Kolektiv Muzeja