Izložba “Rude i minerali”

Na izložbi će biti predstavljeni eksponati i dokumentarna građa prirodnjačkog odjeljenja Muzeja, koji svjedoče o prošlosti ovog područja od najstarijih vremena.

Izložba će biti otvorena 22. novembra 2017. godine u 12 sati, u izložbenom prostoru Prirodnjačkog odjeljenja (Turalibegova do br. 8, Tuzla).

S poštovanjem,

Kolektiv Muzeja Čast i zadovoljstvo nam je pozvati vas na otvaranje Stalne muzejske postavke „Rude i minerali“ u povodu 25. novembra, Dana državnosti Bosne i Hercegovine i 70 godina postojanja Muzeja istočne Bosne.

S poštovanjem,

Kolektiv Muzeja